English
Deutsch
RSS

Aktualności

+ Rekolekcje  |  Warsztaty  |  Warsztaty dla dzieci  |  Dom Gości +


 

 

Ciekawa propozycja spotkań o Janie Pawle II

Dla wszystkich chętnych (księży, proboszczów, osób świeckich), udostępniliśmy możliwość zorganizowania ciekawego, bezpłatnego spotkania z Joanną M. Jurkiewicz o Świętym Janie Pawle II. Przeczytaj jak to zrobić...

 

 

 

więcej

Jak otrzymać darmową książkę Ojca Leona Knabita?

Postanowiliśmy przygotować dla Was ciekawą promocję i udostępnić dla pierwszych 50 osób darmową książkę Ojca Leona „O nawróceniu”, którą otrzymacie GRATIS przy zamówieniu publikacji „Sądy kapturowe” w sklepie on-line Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC.

 

 

więcej

Rodzinka KEEP CALM powiększyła się

Jak przystało na benedyktynów, nie poprzestaliśmy tylko na koszulkach. Wspólnie z Wydawnictwem Benedyktynów wypuściliśmy do sprzedaży jeszcze kilka innych równie WSPANIAŁYCH produktów, które już czekają na Was.

 

 

 

więcej

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie 2014/2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Warszawskich Spotkań Benedyktyńskich. Tradycyjnie spotkania odbywać się będą w parafii bł. Edmunda Bojanowskiego w Ursynowie i w klasztorze ss. Benedyktynek Sakramentek na Rynku Nowego Miasta.

 

 

więcej

Abp Fouad Twal w Opactwie tynieckim

W piątek, 5 września gościł w naszym Opactwie Łaciński Patriarcha Jerozolimy abp Fouad Twal, przebywający z wizytą w Polsce. Gość zwiedził klasztor, a następnie spotkał się z Przeorem. Patriarsze towarzyszył o. Jerzy Kraj OFM, wikariusz patriarchalny dla Cypru.

 

 

więcej

Monastyczna Liturgia Godzin - dostępna tylko u nas

Od niedawna w ofercie Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC możecie skorzystać z kupna unikalnej Monastycznej Liturgii Godzin, której nie dostaniecie w żadnej innej księgarni w Polsce. Komplet składa się z 4 tomów, które obejmują teksty całego okresu liturgicznego.

 

 

więcej

Wrzesień w Opactwie tynieckim

Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was zestawienie różnych ciekawych propozycji, z których możecie skorzystać, przyjeżdżając do Opactwa tynieckiego. W tym miesiącu rządzą warsztaty, gdzie poznacie od strony praktycznej jak zarządzać firmą i układać kwiaty według japońskiej sztuki ikebany

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...