English
Deutsch
RSS

Aktualności

Kolekcjonerskie monety z krzyżem św. Benedykta

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec rozpoczęło sprzedaż monet wybijanych według wzoru z medalika św. Benedykta. Monety, w dwóch odsłonach, są dostępne zarówno w księgarni klasztornej, jak i w sklepie internetowym.

 

 

 

 

więcej

Początki monastycyzmu

Wydawnictwo Benedyktynów wznowiło sprzedaż dwóch tomów książki o. Vincenta Desprez OSB, "Początki monastycyzmu". Praca ta obejmuje materiał kursu wykładów z historii starożytnego monastycyzmu wschodniego. Z okazji wznowienia klienci księgarni internetowej mogą liczyć na rabat.

 

 

 

więcej

Tynieckie Recitale Organowe

Jak co roku w tynieckim kościele odbywają się recitale muzyki organowej. Po pierwszym koncercie zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu.

 

 

 

 

 

więcej

Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha

Ojca Leona nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z najbardziej znanych zakonników w Polsce – szeroko ceniony za swoją otwartość, szczerość i poczucie humoru. Dlatego też został on poproszony o udział w kampanii promocyjnej województwa małopolskiego i zostanie jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

 

więcej

Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony

Po ostatniej akcji, w ramach której rozdaliśmy blisko 1300 medalików św. Benedykta, postanowiliśmy pójść dalej. Nasz dział z dewocjonaliami związanymi z pobożnością tradycji monastycznej powiększył się o blisko 30 nowych produktów.

 

 

 

więcej

Potrójne świętowanie w opactwie tynieckim

W niedzielę 26 czerwca, zgodnie z zapowiedzią, odbyły się uroczystości parafialne ku czci świętych apostołów Piotra i Pawła. Przewodniczył im nuncjusz apostolski, abp Celestino Migliore. Ksiądz arcybiskup dokonał instalacji relikwii św. Jana Pawła II i udzielił naszemu współbratu, Wojciechowi Wójtowiczowi, święceń diakonatu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

więcej

Nuncjusz apostolski odprawi Mszę odpustową

Dnia 26 czerwca o godz. 10:30 rozpocznie się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem J.E. arcybiskupa Celestino Migliore, nuncjusza apostolskiego w Polsce. W trakcie Mszy ksiądz arcybiskup udzieli naszemu współbratu, Wojciechowi Wójtowiczowi, święceń diakonatu oraz dokona instalacji relikwii św. Jana Pawła II.

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...