English
Deutsch
RSS

Aktualności

+ Rekolekcje  |  Warsztaty  |  Warsztaty dla dzieci  |  Dom Gości +


 

 

Targi Książki w Krakowie - spotkania z Ojcem Leonem

23–26 października 2014 odbędą się Targi Książki w Krakowie. Jak co roku, Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC szykuje dla wszystkich odwiedzających kilka nowości, premierę książki „Ojca Leona słów kilka” i małą niespodziankę. Spotkacie nas na STOISKU C16.

 

 

więcej

Wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego w Tyńcu

Dnia 20 października mieliśmy zaszczyt gościć w naszym domu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pana Bronisława Komorowskiego, który w ramach uczczenia dwudziestopięciolecia wolnej Polski bierze udział w kampanii sadzenia Dębów Wolności. Jeden z takich dębów zasadzono właśnie przy drodze do naszego opactwa, tuż przy monumencie, który upamiętnia nie tylko ćwierćwiecze demokratycznej Polski, lecz także jubileusz 970-lecia istnienia Opactwa Tynieckiego.

 

 

więcej

Październik w Opactwie tynieckim

W październiku przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najciekawszych propozycji, które oferuje Benedyktyński Instytut Kultury, jak również sporo nowości i zapowiedzi wydawniczych.

 

 

 

więcej

25-lecie święceń kapłańskich Ojca Hieronima

W najbliższą niedzielę (12.10) o godz. 10.30 na uroczystej Mszy Świętej wspólnotowej będziemy świętować 25-lecie święceń kapłańskich O. Hieronima St. Kreisa. Otoczmy modlitwą dostojnego Jublilata, prosząc o łaski na dalszą drogę życia zakonnego i kapłańskiego.

 

 

więcej

Portal PSPO wydaje książkę "Ojca Leona słów kilka"

Od kilku dni w mediach społecznościowych, na portalu PSPO i blogu wydawniczym możecie znaleźć informacje na temat prac nad najnowszą książką Ojca Leona Knabita OSB, która powstanie w całości z materiałów opublikowanych na PSPO i będzie nosiła tytuł „Ojca Leona słów kilka”.

 

 

więcej

Ciekawa propozycja spotkań o Janie Pawle II

Dla wszystkich chętnych (księży, proboszczów, osób świeckich), udostępniliśmy możliwość zorganizowania ciekawego, bezpłatnego spotkania z Joanną M. Jurkiewicz o Świętym Janie Pawle II. Przeczytaj jak to zrobić...

 

 

 

więcej

Jak otrzymać darmową książkę Ojca Leona Knabita?

Postanowiliśmy przygotować dla Was ciekawą promocję i udostępnić dla pierwszych 50 osób darmową książkę Ojca Leona „O nawróceniu”, którą otrzymacie GRATIS przy zamówieniu publikacji „Sądy kapturowe” w sklepie on-line Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC.

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...