English
Deutsch
RSS

Aktualności

+ Rekolekcje  |  Warsztaty  |  Warsztaty dla dzieci  |  Dom Gości +


 

 

Niezwykłe zestawy promocyjne

Na czas mikołajkowego „szaleństwa zakupowego" Wydawnictwo Benedyktynów przygotowało specjalne zestawy promocyjne dla wymagających czytelników i nie tylko... Promocja potrwa do 3 grudnia (włącznie).

 

 

 

więcej

Spotkanie o św. Janie Pawle II w kościele tynieckim

Autorka bestsellerowej książki „Zwiastunowi z Gór” odwiedzi Tyniec. 16 listopada w kościele tynieckim, po każdej Eucharystii (6.30, 8.30, 10.30, 12.30, 18.00) Joanna Jurkiewicz podzieli się swoim osobistym świadectwem spotkania ze świętym Janem Pawłem II.

 

 

więcej

Odwiedziny o. Waltera Corsini w Polsce

Pod koniec września kolejny raz przebywał w Polsce o. Walter Corsini z Ruchu Misjonarzy Sług Ubogich Trzeciego Świata. Z tą Wspólnotą nasze Opactwo połączone jest braterskimi więzami, w ramach których dwa razy do roku organizujemy spotkania z Misjonarzami w różnych rejonach Polski.

 

 

więcej

Pomóż nam uratować barokowe rzeźby

Barokowe wyposażenie kościoła opactwa w Tyńcu zostało zdemontowane po wojnie i stopniowo niszczało; w ciągu ostatnich lat ich stan stał się katastrofalny i groził całkowitą destrukcją. Dosłownie w ostatniej chwili udało się rzeźby zabezpieczyć, a teraz prowadzone są prace, by przywrócić je na ich pierwotne miejsca.

 

 

więcej

Najnowsza książka Ojca Leona Knabita OSB

Zapowiadana jakiś czas temu najnowsza książka „Ojca Leona słów kilka” doczekała się finału i jest dostępna dla wszystkich chętnych w księgarni on-line Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC.

 

 

 

więcej

Chryzantemy od Sióstr Benedyktynek ze Staniątek

Chryzantemy kojarzą się nam z jesienią, przemijaniem i grobami naszych bliskich, ale to nie tylko dlatego, że kwitną akurat w czasie, w którym rozglądamy się za kwiatami na Dzień Zaduszny. Wielokwiatowe chryzantemy, których każda roślinka jest jak ogromny bukiet, symbolizują wielką rodzinę Wszystkich Świętych.

 

więcej

Targi Książki w Krakowie - spotkania z Ojcem Leonem

23–26 października 2014 odbędą się Targi Książki w Krakowie. Jak co roku, Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC szykuje dla wszystkich odwiedzających kilka nowości, premierę książki „Ojca Leona słów kilka” i małą niespodziankę. Spotkacie nas na STOISKU C16.

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...