English
Deutsch
RSS

Aktualności

 

 

Nowa książka O. Piotra Rostworowskiego

Nasze wydawnictwo opublikowało właśnie nowy tom niewydanych dotychczas nauk ojca Piotra Rostworowskiego, tynieckiego benedyktyna, a później kameduły. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nowej pozycji w naszej ofercie wydawniczej.

 

 

więcej

Nowy plan dnia w opactwie tynieckim

Od 4 lipca zmianie ulega plan dnia w naszym opactwie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami nowego harmonogramu.

 

 

 

 

 

więcej

"Rozmowy z Ojcami" - darmowy e-book

Z okazji publikacji kolejnej części Rozmów z Ojcami Jana Kasjana Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC przygotowało promocyjną ofertę zakupu obu tomów. Pojawił się również nowy e-book z tekstami Kasjana, dostępny za darmo dla naszych czytelników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

 

 

więcej

Dlaczego Kasjan?

Po trzynastu latach od publikacji pierwszego tomu Rozmów Jana Kasjana Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC wydało drugi wolumin zawierający opis duchowych rozważań, do których Ojców Pustyni pobudziły pytania zarówno samego Kasjana, jak i jego towarzysza Germanusa.

 

 

więcej

Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w opactwie tynieckim

W niedzielę 14 czerwca nasze opactwo odwiedził prezydent-elekt Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką i towarzyszącymi jej gośćmi z Heidelbergu. Prezydenta powitał ojciec opat, Szymon Hiżycki OSB, oraz inni przedstawiciele wspólnoty. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

więcej

Plan rekolekcji "Oddychać Imieniem"

Niedawno zapowiadaliśmy rozpoczęcie cyklu nowych spotkań z modlitwą Jezusowąrekolekcji „Oddychać Imieniem”. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółowym planem rekolekcji. »Niech pamięć o Jezusie złączy się z twym oddechem, a wówczas poznasz pożytek wyciszenia«

 

 

więcej

Nowy darmowy e-book - o acedii, duchowej depresji

Jednym z głównych problemów życia wewnętrznego, z jakim zmaga się dziś wiele osób, jest acedia, duchowa depresja. Wydawnictwo TYNIEC od dłuższego czasu podejmuje ten temat w wydawanych przez siebie publikacjach. Zapraszamy do skorzystania z nowego, darmowego e-booka, w którym zgromadzono refleksje o. Włodzimierza Zatorskiego, poświęcone właśnie acedii.

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...