English
Deutsch
RSS

Aktualności

Międzynarodowy Kongres św. Hildegardy

Serdecznie zapraszamy do Legnicy na Międzynarodowy Kongres św. Hildegardy z Bingen „Viriditas – Kultura szczęśliwego życia” 25-27 września 2015.

 

 

 

 

więcej

"Weź się w garść, bądź święty" - nowa książka o. Leona Knabita

W Wydawnictwie Benedyktynów TYNIEC właśnie ukazała się najnowsza książka znanego tynieckiego benedyktyna, o. Leona Knabita„Weź się w garść, bądź święty”. Zapraszamy do zapoznania się z opisem nowej publikacji.

 

 

 

więcej

Warszawskie Spotkania Benedyktyńskie 2015/2016

Od września rozpoczyna się kolejny cykl Warszawskich Spotkań Benedyktyńskich. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem konferencji i liturgii.

 

 

 

 

więcej

"7 Nowych Cudów Polski" - ranking National Geographic

Rozpoczęła się kolejna edycja rankingu „7 Nowych Cudów Polski”, organizowanego przez National Geographic Polska. Po raz kolejny tynieckie opactwo walczy o wysoką lokatę. Zapraszamy do oddawania głosów na nasz klasztor, który jako jedyny reprezentuje Małopolskę, i zapoznania się ze szczegółami towarzyszącego akcji konkursu.

 

 

więcej

O. Opat Szymon Hiżycki o projekcie FILOKALIA

To WIELKI projekt, co przyznaje również przełożony tynieckiego klasztoru, ojciec opat Szymon Hiżycki – o portalu „Filokalia” mówi, iż „jest poświęcony dziełu niezwykłemu, dziełu, które powstawało w ciągu kilkunastu wieków”. Jak zauważa ojciec Szymon, teksty zgromadzone w Filokalii były komponowane „od piasków Egiptu aż po górę Atos w dzisiejszej Grecji”.

 

 

więcej

Portal FILOKALIA zaczyna swą działalność

Z radością oznajmiamy początek działalności nowego portalu, działającego w ramach Projektu „Filokalia”. Strona poświęcona duchowości hezychastycznej powstała wokół idei wydania pierwszego pełnego polskiego tekst Filokalii, antologii pism duchowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami inicjatywy.

 

 

więcej

Nowy e-book ojca Leona Knabita

W ręce Czytelników oddajemy kolejnego darmowego e-booka – refleksje ojca Leona Knabita pod tytułem „Codzienność wiary”. O tym, jak można uzyskać dostęp do pliku, można przeczytać w rozwinięciu newsa. Zapraszamy!

 

 

 

więcej

Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  >>

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...