English
Deutsch

Intencje mszalne

Msze święte w określonej intencji można zamówić drogą internetową: w dni powszednie tylko na godzinę 6.30 a w niedziele i święta na godzinę 10.30.

 

1) Prosimy przesłać prośbę o odprawienie Mszy świętej w danej intencji wraz z propozycją terminu na adres mailowy tyniec@benedyktyni.pl w tytule wiadomości wpisując "Intencja mszalna".

 

2) Po uzyskaniu potwierdzenia – a w przypadku, gdyby termin ten był zajęty, po rezerwacji nowego terminu – ofiarę można przelać na konto nr: 54 1240 1444 1111 0000 0936 5629 lub wysłać tradycyjnie przekazem pocztowym z dopiskiem: Ofiara za Mszę świętą w intencji…, nie później jednak, niż tydzień przed ustalonym terminem odprawienia tej Mszy świętej. 

 

3) Wpłynięcie ofiary będzie traktowane jako potwierdzenie zamówienia. W przeciwnym przypadku rezerwacja będzie anulowana, a intencja włączona do Mszy świętej zbiorowej, odprawianej także w innych intencjach.

 

Prosimy, aby przy zamawianiu Mszy świętej, zarówno w e-mailu jak i w opisie przelewu, wpisywać dokładną intencję oraz dane osoby, która zamawia, tzn. pełne imię i nazwisko. 

 

Intencje Mszy świętej zamawiane przez internet nie są zawarte w zestawieniu intencji mszalnych, dostępnym w zakładce Parafia. To zestawienie zawiera tylko intencje zamawiane osobiście przez parafian. Intencje mszalne zamawiane drogą mailową nie są również publikowane na stronach internetowych związanych z opactwem.  

 

Msze święte są odprawiane zasadniczo w kościele tynieckim, zdarza się, że wyjątkowo w kaplicy domowej lub kaplicy Sióstr Felicjanek albo Sióstr Oblatek – przez Ojców Benedyktynów.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...